... spracováva sa ...

Obnova bytových domov a verejných budov Obnova bytových domov a verejných budov Obnova bytových domov a verejných budov Obnova bytových domov a verejných budov Obnova bytových domov a verejných budov

Obnova bytových domov a verejných budov

Ponúkame komplexnú obnovu vašich bytových domov

Za dvanásť rokov svojej činnosti spoločnosť E - RAN GROUP, a.s. obnovila takmer 450 bytových domov a tým zlepšila komfort bývania 50 000 ľuďom v takmer 50 mestách po celom Slovensku. Za svoju prácu sme získali 12 ocenení na medzinárodnej výstave CONECO v súťaži o „Najlepšie obnovený bytový dom“.

Za obnovu najväčšieho bytového domu na Slovensku (ul. Silvánska 1 – 29), Bratislava, 342 b.j.) sme získali „Špeciálne ocenenie“ od Združenia pre podporu obnovy bytových domov. Špecializujeme sa aj na obnovu bytových domov postavených v architektonickom štýle socialistického realizmu (SORELA). Za obnovu domu na ul. F. Madvu 330 v Prievidzi sme získali „Ocenenie za dôslednú prácu pri obnove bytového domu s citlivým zachovaním pôvodného architektonického štýlu.“ Ocenenie nám udelilo mesto Prievidza.

Okrem klasickej obnovy bytových domov (zateplenie obvodového plášťa a strechy) sa naša spoločnosť venuje aj ďalším oblastiam zhodnocovania bývania a ostatného majetku. V ďalšej etape obnovy realizujeme výmenu výťahov, vnútorných rozvodov (voda, plyn, kanalizácia) a ostatných častí bytového domu. Realizovali sme tiež dostavbu lodžií a balkónov na bytových domoch.

Obnova verejných budov

Okrem obnovy bytových domov sa venujeme aj obnove verejných budov. Naša spoločnosť realizovala obnovu niekoľkých materských a základných škôl, prestavbu polyfunkčného objektu na nájomné byty a skladové priestory. Pripravujeme obnovu domova sociálnych služieb, obecných úradov, prestavbu nevyužívanej ubytovne na mestské nájomné byty. Pomáhame obciam pretvárať dubiózny majetok na hodnotné mestské či obecné objekty so zmysluplným využitím.

Spolupracujeme s významnými nadnárodnými dodávateľmi stavebných hmôt a chémie, ako sú napr. BASF, Knaufinsulation, Rehau, Soudal a iné. Podporujeme tretí sektor v športovej oblasti. Prispievame na akcie pre deti, detské domovy, materské a detské centrá, škôlky a školy.

Výstavba

Komplexná realizácia stavieb na klúč

Správa a servis

Postaráme sa o Vaše pohodlné bývanie

Financovanie

Poskytujeme financie na Vaše projekty

TZB

Rekonštrukcia stúpacích a ležatých rozvodov

Naša skupina

E-RAN Obnova

E-RAN TZB

E-RAN property

E-RAN Výťahy

E-RAN Reality

E-RAN development

ERES Property

BÝVANIE PRE TEBA

DOM-BYT financie

Obecné Bývanie